POZNAJ HISTORIĘ NASZYCH TUPIKÓW!

TURYSTYKA 2.0

Jedną z najważniejszych cech naszego projektu jest tworzenie wyjątkowych i ciekawych podróży interaktywnych. Tupiki służą do oznaczania niezwykłych i interesujących miejsc w regionie.

TECHNOLOGIA

Tupik to mały, niepozorny przyrząd wielkości kapsla, który nadaje sygnał do urządzeń mobilnych. Jest odporny na urazy mechaniczne oraz warunki pogodowe, może komunikować się z aplikacją nawet pomimo braku dostępu telefonu komórkowego do sieci.

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA

INTERAKTYWNA HISTORIA

Zgłębiaj historię odwiedzanego miejsca, dzięki rycinom przesłanym przez Tupika.

EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI

Odkryj rzadką roślinę, poznaj zasięg występowania zagrożonego gatunku zwierzęcia lub dowiedz się jaki ptak właśnie śpiewa nad Twoją głową.

ECHO PRZESZŁOŚCI

Wsłuchaj się w fragment utworu Fryderyka Chopina, do którego skomponowania zainspirował wirtuoza otaczający Cię krajobraz.

NIEDOSTĘPNE MIEJSCA

Podziwiaj wijącą się rzekę lub niedostępną stronę zabytku, niczym ptak – dzięki filmom i zdjęciom lotniczym.

JAK ZACZĄĆ PRZYGODĘ?

zobacz jak łatwo dołączyć do zabawy z Tupikiem

 

SPRAWDŹ

PROGRAMY TURYSTYCZNE

Przygotowaliśmy przykładową wędrówkę interaktywną, zobacz czym zachwycił się Tupik!

ZOBACZ

PORTAL INTERNETOWY

Dołącz do specjalnego portalu turystyczno-edukacyjnego, w którym każdy będzie mógł zaplanować swoją podróż lub stworzyć własną wędrówkę. Każda aktywność na portalu lub w terenie zostanie nagrodzona specjalnymi punktami.

APLIKACJA MOBILNA

Aby jak najwięcej osób mogło dołączyć do wspólnej zabawy, współpracująca z Tupikiem aplikacja na smartphone’a jest prosta oraz darmowa i taka pozostanie! Gwarantujemy, że zwiedzania z Tupikami nie zepsują dodatkowe opłaty, ukryte koszty ani konieczność uzyskania dostępu do konta premium.

MASZ POMYSŁ NA TRASĘ?

Jeśli masz pomysł na trasę, napisz do nas!

NAPISZ DO NAS