TECHNOLOGIA

Tupik to mały, niepozorny przyrząd, który nadaje sygnał do urządzeń mobilnych dzięki technologii bluetooth 4.0. Jest odporny na urazy mechaniczne oraz warunki pogodowe. Technologia Bluetooth Low Energy pozwala mu pracować nieprzerwanie przez wiele lat oraz komunikować się z aplikacją nawet pomimo braku dostępu telefonu komórkowego do sieci.

Nasze urządzenia nie wymagają jakiejkolwiek interwencji człowieka!

Aby jak najwięcej osób mogło dołączyć do wspólnej zabawy, współpracująca z Tupikiem aplikacja na smartphone’a jest prosta oraz darmowa i taka pozostanie! Gwarantujemy, że zwiedzania z Tupikami nie zepsują dodatkowe opłaty, ukryte koszty ani konieczność uzyskania dostępu do konta premium.

Zaintrygowany? Mamy więcej! Zapewniamy wszystkim zainteresowanym darmowy dostęp do specjalnego portalu turystycznego-edukacyjnego, w którym znajdzie się spis wszystkich interaktywnych podróży. Co więcej, każdy będzie mógł stworzyć tam własną wędrówkę, a najciekawsze z nich zostaną włączone do oferty dostępnej dla innych użytkowników. Każda aktywność na portalu lub w terenie zostanie nagrodzona specjalnymi punktami, które będzie można zamienić w przyszłości na ekscytujące nagrody. Natomiast dla “tupikowych pasjonatów” mamy przygotowany prestiżowy system osiągnięć, którymi będzie można się pochwalić na Facebooku czy Twitterze.

Chcemy stworzyć pełną pasji społeczność, która przypomni wszystkim jak wspaniała potrafi być Polska!