TURYSTYKA 2.0

Jedną z najważniejszych cech naszego projektu jest tworzenie wyjątkowych i ciekawych podróży interaktywnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, prezentujemy nowy sposób uatrakcyjnienia oferty turystycznej oraz edukacyjnej gminy lub miasta.

Tupiki – jak pieszczotliwie nazwaliśmy nasze urządzenia – służą do oznaczania niezwykłych i interesujących miejsc w rejonie, a także kreowania całkiem nowych pasjonujących wędrówek. Turysta wyposażony w zwykłego smartphone’a będzie mógł podążać ciekawym szlakiem, a docierając do każdego Tupika otrzyma multimedialny pakiet informacji o danym miejscu, zabytku czy też rzadkim gatunku fauny lub flory.

Do udziału w naszym programie zapraszamy m.in. Lokalne Grupy Działania, naukowe towarzystwa historyczne i geograficzne, jak również pasjonatów różnych dziedzin, mających unikalną wiedzę o regionie. Dzięki wspólnemu działaniu oraz zaangażowaniu wielu życzliwych osób, Tupik ma szansę na stałe zagościć w turystycznym krajobrazie Polski.

W erze nowoczesnych technologii w wielu dziedzinach życia dokonał się wielki technologiczny skok, turystyka nie powinna więc zostawać w tyle!